Categorie:
Datum: 17-06-2026
Teamindeling seizoen 26/27
Teamindelingen seizoen 2026/2027
De teamindeling voor het seizoen 2026/2027 is rond! De afgelopen weken heeft de technische commissie hard gewerkt aan het samenstellen van de teams. Hierbij is rekening gehouden met leeftijd, ontwikkeling, inzet en niveau van de spelers, zodat iedereen op een passende en uitdagende manier kan hockeyen. In sommige lijnen moesten we daarbij ook rekening houden met de aantallen. Het indelingsbeleid is te vinden bij de eerdere nieuwsberichten.
Jongens onder 18 en onder 16
De jongens onder 18 en 16 teams zijn gevormd in samenwerking met De Graspiepers. We zijn blij met deze samenwerking, waardoor er ruimte is voor jongensteams waarin sportiviteit, teamspirit en hockeyplezier centraal staan.
Dames senioren
Volgend seizoen spelen we met drie damesteams: Dames 1, een Jong Dames-team en Dames 3. De afgelopen dagen stonden in het teken van selectietrainingen voor Dames 1. De teamindeling van Dames 1 wordt daarom naar verwachting eind volgende week bekend gemaakt. We hopen ook de komende jaren op een mooie doorstroming van jeugdspelers naar de senioren.
Start seizoen 2026/2027
Op 17 augustus start het nieuwe hockeyseizoen! We kijken uit naar een mooi en sportief seizoen, waarin ruimte is voor sportiviteit, teamspirit, ontwikkeling en hockeyplezier.
Trainingen
Volgende week trainen alle teams in de nieuwe samenstelling. Het trainingsschema voor volgende week wordt samen met de teamindelingen gepubliceerd.
Het nieuwe trainingsschema voor volgend seizoen wordt volgende week bekend gemaakt. Een aantal juniorenteams kunnen nog extra trainers gebruiken. Lijkt het je leuk om een team te trainen meld je dan aan bij htz@quickstick.nl .
Zijn er naar aanleiding van de teamindeling nog vragen? Dan is er aanstaande vrijdag 19 juni van 18.30 tot 19.30 uur gelegenheid om deze te stellen in het clubhuis.
