Trainingsschema
Dit schema loopt van 30-11-2021 t/m 19-12-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens C1 Jeroen Pol 2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes C1 Jos van Kimmenaede 1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes E81 Fenneke Koopman 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes E82 Mathijs Grol
Matteo van Seijen
1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens A1 Jeroen Pol 2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes A1 Jos van Kimmenaede 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes A2 Jos van Kimmenaede 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes C3 Jessy Landman 2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes B2 Hans Kok 2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes D1 Jeroen Pol 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes D2 Carlijn Kools 2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes D3 Rixt Boehmer 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes B1 Hans Kok 1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes B3 Jessy Landman 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes C2 Jeroen Pol 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens F1 Fenneke Koopman
Jos van Kimmenaede
1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes E61 Annelies Haga 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes E62 Mirthe Kuipers 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes F1 Jos van Kimmenaede
Stella Westerik
1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes F2 Jos van Kimmenaede
Yuma Agema
1 - CD
15:00 - 16:00 Mix D1 Imke Veltman
Mathijs Grol
2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens B1 Jos van Kimmenaede 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens C1 Jos van Kimmenaede 1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes B1 Jeroen Pol 1 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes B2 Hans Kok 1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes D3 Jessy Landman 2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens A1 Hans Kok 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens B1 Jeroen Pol 1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes A1 Auke Huistra 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D1 Jessy Landman 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes C1 Jeroen Pol 2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes C2 Jeroen Pol 2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes D2 Joyce ten Wolde
Karin van den Berg
1 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes E81 2 - AB
15:00 - 16:00 Meisjes E82 Jiske Katoes Gort 2 - AB
15:00 - 16:00 Mix D1 Imke Veltman
Willem van Ham
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes A2 Jeroen Pol 2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes B3 Jessy Landman
Jiske Katoes Gort
1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes C3 Mirthe Kuipers
Willem van Ham
1 - AB
Veld 2 Sponsor
Sponsoren

Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.