Trainingsschema
Dit schema loopt van 24-1-2021 t/m 13-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:00 Meisjes D1 Jeroen Pol 1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D1 Marten Post 1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Lieke Koopman 2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C1 Marten Post 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Carlijn Kools
Rixt Boehmer
1 - AB
17:45 - 18:45 Meisjes C2 Lieke Koopman 2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens A1 Hans Kok 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Jeroen Pol 1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A2 Rob Verkerk 2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A1 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Jeroen Pol 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 Esmee Gemser
Fenneke Koopman
1 - C
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 Kyra Elgersma
Meike van der Ende
1 - D
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Jylte Kooijman
Mirthe Kroeze
1 - A
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Meike Faase 1 - B
15:30 - 16:30 Meisjes F3 Elbrich Agema
Yuma Agema
1 - A
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Meri Scholtmeijer 2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Kyra Elgersma 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Meike Faase 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B4 Jeroen Pol 1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Lois Westerik 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Jeroen Pol 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Rob Verkerk 1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A2 Jeroen Pol 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Rob Verkerk 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Meisjes D3 Wilfried Hollak 1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Dieuwke Verkerk 2 - AB
18:00 - 20:00 keeperstraining Trainingsgroep 1 - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B1 Auke Huistra 1 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Dieuwke Verkerk 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Meisjes C2 Jasmijn Rijpkema
Jessy Landman
1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Roxy Kaiser 1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C1 Marcel van Alphen 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 Hans Kok 1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A2 Sander van Oyen 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A3 Jeroen Pol 2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Roxy Kaiser 1 - AB
19:00 - 20:00 Dames A Jeroen Pol 2 - AB Groepjes van twee training!!
19:00 - 20:00 Meisjes A1 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Brecht Heil
Yvet de Roo
1 - C
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Brecht Gieskes
Nynke Huistra
1 - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Fenneke Koopman 1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Lieke Koopman 1 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Brit van der Weerd 1 - B
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Brecht Heil
Yvet de Roo
2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Joyce ten Wolde
Karin van den Berg
1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Brecht Gieskes
Nynke Huistra
1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Brit van der Weerd 2 - CD
18:00 - 20:00 keeperstraining Trainingsgroep 2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens D1 David Kuipers 1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes A2 Jeroen Pol 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Nienke Banki 2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Nienke Banki 2 - CD
Hoofdsponsor
Veld 2 Sponsor
Sponsoren

Quick Stick Webshop
Wedstrijdkleding is te verkrijgen bij Intersport de Leeuw. Aanvullende sportkleding is via de leden webshop te bestellen.
Laatste verslagen
Er zijn nog geen verslagen.